Jak dokładnie zwiększyć swoje libido?

Libido pozostawia wiele do życzenia? Jest na to sposób

Gdy nasze libido pozostawia nam wiele do życzenia, to powinniśmy się zastanowić jak konkretnie je zwiększyć? Dla poprawy libido w niektórych przypadkach wystarczy seksowna bielizna czy też lampka wina. Jedno i drugie niesamowicie oddziałuje na nasze zmysły. Jednak libido niskie spowodowane może być trybem życie dosyć nieregularnym. Trzeba wtedy wprowadzić zmiany poważniejsze i więcej czasu poświęcić na sen. Na sam poziom libido mają wpływ czynniki psychiczne, hormony, wiek jak i także czynniki społeczne. Stężenie nieprawidłowe płciowych hormonów, stres, nieregularny tryb życia czy też używki mogą mieć wpływ negatywny na odczuwanie ogóle pożądania. Także wszystko niemal może libido osłabić. Zaczynając od bezsenności, problemów w pracy, a kończąc na zmianie pogody czy też na niestrawności. Najczęściej u kobiet popęd seksualny znacznie się obniża w czasie menopauzy. Wówczas dochodzi do zaburzeń hormonów. Gdy mamy w organizmie wiele prolaktyny, to także możemy mieć do czynienia ze spadkiem libido. U mężczyzn libido po czterdziestym roku życia się zmniejsza. Spada wtedy produkcja hormonu testosteronu.

Jak libido zwiększyć?

Libido nie cierpi przerwy. Dodatkowo także libido nie cierpi rutyny oraz nudy. Jeśli się kochamy identycznie za każdym razem, to jesteśmy na dobrej drodze właśnie do osłabienia libido. Może nas dopaść także kryzys w związku. Gdy powielamy wzorce w sypialni, to także możemy zabić nawet największe przywiązanie czy też uczucie. Na libido jest jeden sposób – urozmaicenie i to ciągłe. Nie tylko dotyczy ono zachowania wobec samego partnera, ale również zmiany miejsca, w którym uprawiamy seks, bielizny czy też nawet pory dnia. Nie musimy kupować wcale tysiąca gadżetów erotycznych. Mamy do czynienia z wieloma sposobami, aby libido było pielęgnowane. Na pewno pierwsze to zapachy. Podkręcimy swoje libido, gdy pobudzamy właśnie zmysł właśnie zapachu. Warto kupić migdałowy olejek do masaży, a do kąpieli olejek jaśminowy. Warto w ten sposób się zrelaksować, a libido będzie szalało.

Pomyślmy o afrodyzjakach

Gdy planujemy wieczorem seks, to powinniśmy rozpocząć przygotowania już kilka godzin przed. Warto zjeść kolację, a na deser czekoladę ciemną z chili. Warto do posiłku wypić czerwone wino wytrawne. Pobudzi ono krążenie oraz pomoże się troszkę odprężyć. Latem możemy zjeść melon schłodzony i popijać go chociażby Martini. Będzie to świetna mieszanka. Kolejny aspekt to bielizna seksowna. Warto założyć najlepszy komplet bielizny koronkowej. Gdy nosimy ją przez cały dzień, to będziemy się czuć niesamowicie atrakcyjnie. Gdy nie wierzymy, to musimy się przekonać na własnej skrze. Nawet w momencie gdy mamy wiele kompleksów, to będzie się nam wydawało, że wyglądamy niezmiernie pociągająco. Ostatni aspekt, a więc sexting. Chodzi o nic innego jak o wysyłanie sobie wiadomości bardzo sprośnych. Nie chodzi o to, aby pisać co będziemy dokładnie robić wspólnie w łóżku, ale wysyłać sugestie subtelne. Warto to potraktować jako wstępną grę. Skończy się ona wieczorem w naszym domu.

Kawa to lek na libido zmniejszone?

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich kawoszy. Związki, które są w kofeinie zawarte działają niesamowicie pobudzająco. Gdy spożywamy kofeinę, to podwyższa się zdecydowanie nasze libido. Musimy podkreślić, że wpływ bardzo dobry kofeiny o bardzo różnym stężeniu jest na przykład w kawie delikatnej latte czy też w mocnym espresso. Bez względu na moc oraz dawkę eksperyment na szczurach sprawił, że zwierzątka te przystępowały do współżycia. Nie mamy jednak co się spodziewać takich samych efektów u kobiet. Myszy przecież z kofeiną nie miały nigdy do czynienia, a więc nie dziwne jest to, że zareagowały bardzo gwałtownie. Efekty zatem miałyby miejsce u kobiet, które nie piły nigdy kawy lub też piły ją naprawdę bardzo, ale to bardzo rzadko.

Rutyna libido zabije

Przyczyną libido obniżonego będzie na pewno w sypialni nuda. Gdy się cały czas kochamy w sposób identyczny, to możemy odczuwać ochotę dużo mniejszą na zbliżenia. Można powiedzieć, że jest to troszkę naturalne. Napędowym kołem jest fascynacja wzajemna oraz także lekki dreszczyk emocji. A co zrobić, aby dawne uczucie w sobie obudzić? Na pewno warto się kochać w różnych ciekawych pozycjach. Gdy wyłącznie ograniczaliśmy się do pozycji na misjonarza, to najwyższa pora na urozmaicenie. Dla partnerki czy też dla partnera pobudzające oraz pobudzające może być zaproponowanie oralnego seksu. Sama sugestia może już mniej więcej działać jako ciekawy afrodyzjach. Gdy to nie pomoże możemy się dopiero zastanowić nad leczeniem. W obecnych czasach rządzi bez dwóch zdań Kamagra. Lek ten przynosi niesamowite efekty. Bardzo nam się to podoba. Kamagra jest także znacznie tańsza od Viagry i to także nam się podoba. Kamagra sprzedawana jest wyłącznie na podstawie recepty, a więc musimy się udać do naszego lekarza i opowiedzieć mu na jakie problemy cierpimy. Musimy być ze swoim lekarzem w stu procentach szczerzy.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/